Deze pagina is enkel toegankelijk voor leden en vrijwilligers van PSV Gelderse Boys door middel van een wachtwoord.
Afgesloten vrijwilligerslijsten 2021
Op deze pagina kunnen jullie de afgesloten vrijwilligerslijsten vinden van 2021.
Evenementen etc.
Naam vrijwilliger | Datum | Taak | Aantal keer/ aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|
Wouke van Genderen | 02-04-2021 | Paaseieren zoeken | 1 | Fam van Genderen | |
Wouke van Genderen | 29-10-2021 | Dindi clinic | 1 | Fam van Genderen | |
Wouke van Genderen | 3-9-2021 | Dindi clinic | 1 | Fam van Genderen | |
Wouke van Genderen | 20-8-2021 | Bianca Schoenmakers clinic | 1 | Fam van Genderen | |
Wouke van Genderen | 23-07-2021 | Renate van Uijtert clinic | 1 | Fam van Genderen | |
Gaby van Hal | 4-9-2021 | Crossclinic | 1,5 | Suze | |
Femke van Loon | 4-9-2021 | Crossclinic | 0,5 | Femke | |
Femke van Loon | 4-9-2021 | Crossclinic | 1,0 | Donna | |
Rebekka Bout | 2021 | Onderhoud | x | 1 | Rebekka Bout |
Michelle Kras | 2021 | Posters | 2 | Michelle Kras | |
Djoni Mulders | Prijsuitreiking blokken | 3 stuks | 1 | Djoni Mulders | |
Antoine van Loon | 10/11-09-2021 | Onderhoud verlichting | 2 | Lizanne van Loon | |
Thomas Brunner | 10/11-09-2021 | Onderhoud verlichting | 2 | Fam Brunner | |
Wouke van Genderen | 16-10-2021 | Organisatie Maas en Waal jutten | 1 | Fam van Genderen | |
Lizzy van Zon | 31-10-2021 | Organisatie Duinrit | 1 | Lizzy van Zon | |
Lisette Pennink | 2021 | vrijwilligers | 4 | Britt Wiegmans | |
Lizzy van Zon | 2021 | website | 4 | Lizzy van Zon | |
Hugo Lambooy | 2021 | Jury's werven | 4 | Hugo Lambooy | |
Wouke van Genderen | 27-11-2021 | Sinterklaas | 1 | Fam van Genderen | |
Wouke van Genderen | 24-07-2021 | Fotoshoot Quinten | 1 | Fam van Genderen |
Ponykamp 28 tm 30-07-2021
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|
Wouke van Genderen | organisatie | 3 | Fam van Genderen |
Miranda van Wieringen | organisatie | 3 | Fam van Wieringen |
Lisette Pennink | organisatie | 3 | Britt Wiegmans |
Rachel van Wieringen | rijden en helpen | 2 | Rachel van Wieringen |
Lisa Vaskovisch | kidskampdag | 1 | Lisa Vaskovisch |
Manon vd Horst | kidskampdag | 1 | Manon vd Horst |
Margret Goesten | rijden | 1 | Femke Goesten |
Springbalken verven
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|
Britt den Ouden | 4 | Britt den Ouden |
Femke van Loon | 4 | Femke van Loon |
Bettina Krol | 1,5 | Bettina Krol |
Karin Vugts | 1,5 | Karin Vugts |
Esmee Vugts | x | toegevoegd aan Karin & Bettina |
Margreet vd Waal | x | toegevoegd aan Maud vd Heijden |
Maud vd Heijden | 1 | Maud vd Heijden |
Michelle Kras | 2,5 | Michelle Kras |
Lisa Vaskovisch | 0,5 | Lisa Vaskovisch |
Bregje Kohlen | 4 | Bregje Kohlen |
Evelyn Kohlen | 1 | Bregje Kohlen |
Bertine van der Meijden | 1 | Bertine van der Meijden |
Donna de Koning | 1 | Donna de Koning |
Natasja Merkx | 1 | Natascha Merkx |
28-03-2021 - Onderlinge met winstpunten
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen vd Oord | Organisatie | x | x | 1 | Lily vd Oord | |
Blok 1 | ||||||
Michelle Kras | Secretariaat 1 | 10.00 | 15.00 | 1 | Michelle Kras | |
Kim Dobbe | Secretariaat 2 | 10.00 | 13.00 | 1 | Kim Dobbe | |
Marieke Smits | Schrijven jury ring 1 | 10.00 | 15.00 | 1 | Sanne Smits | |
Karen Dobbe | EHBO | 10.00 | 15.00 | 1 | Kim Dobbe |
Zaterdag 24 april 2021 - Onderlinge met winstpunten
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Lisanne Wijnands | Organisatie | x | x | 1 | Lisanne Wijnands | |
Blok 1 | ||||||
Femke Brunner | Secretariaat 1 | 09.45 | 14.15 | 1 | Fam Bunner | |
Willeke van Staveren | Secretariaat 2 | 09.45 | 14.15 | 1 | Willeke van Staveren | |
Roosmarijn Groeneveld | Schrijven jury ring 1 | 09.45 | 14.15 | 1 | Roosmarijn Groeneveld | |
Karen Dobbe | EHBO | 09.45 | 14.15 | 1 | Kim Dobbe | |
Jury | 09.30 | 15.30 | 1,5 | Esmi Koenen Bekkers |
5 juni - KNHS Wedstrijd paarden dressuur SELECTIE
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Lisanne Wijnands | Organisatie | x | x | 1 | Lisanne Wijnands | |
Blok 1 | ||||||
Jolanda van Drunen | Secretariaat 1 | 08.45 | 13.00 | 1 | Jolanda van Drunen | |
Lynn van wieringen | Secretariaat 2 | 08.45 | 13.00 | 1 | Lynn van Wieringen | |
Chantal Steenis | Secretariaat 3 | 08.45 | 13.00 | 1 | Chantal Steenis | |
Ellen vd Oord-Roubos | Schrijven Ring 1 jury C | 08.45 | 13.00 | 1 | Ellen vd Oord-Roubos | |
Femke Brunner | Schrijven Ring 1 jury H | 08.45 | 13.00 | 1 | Fam Brunner | |
Marthe | Schrijven Ring 2 jury C | 08.45 | 13.15 | 1 | Fam Vervoorn | |
Josephine | Schrijven Ring 2 jury H | 08.45 | 13.15 | 1 | Fam Vervoorn | |
Angela Mulders | Bar | 08.45 | 13.00 | 1 | Djoni Mulders | |
Jacqueline Groeneveld | EHBO | 08.45 | 13.00 | 1 | Roosmarijn Groeneveld | |
Simone Stoop | Allround | 08.45 | 13.00 | 1 | Gwen Stoop | |
Ineke Zwart | Toezichthouder/Jury | 08.45 | 13.00 | 1 | Fam Brunner | |
Blok 2 | ||||||
Ineke Zwart | Secretariaat 1 & Federatie vertegenwoordiger | 12.45 | 17.00 | 1 | Fam Brunner | |
Donna de Koning | Secretariaat 2 | 12.45 | 17.00 | 1 | Donna de Koning | |
Nikai zwanenberg | Schrijven Ring 1 jury C | 12.45 | 16.15 | 1 | Nikai Zwanenberg | |
Luka Zwanenberg | Schrijven Ring 1 jury H | 12.45 | 16.15 | 1 | Luka Zwanenberg | |
Carlijn Vervoorn | Bar | 12.45 | 17.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Thea Vervoorn | EHBO | 12.45 | 17.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Femke Brunner | Secretariaat 3 | 12.45 | 14.00 | 1 | Fam Brunner | |
Femke Brunner | Allround | 14.00 | 17.00 | 0 | ||
Hugo Lambooy | Allround & Toezichthouder/Jury | 12.45 | 17.00 | 1 | Jeanette van Doorn | |
Blok 3 | ||||||
Lisanne Wijnands | Secretariaat 1 | 16.45 | 20.00 | 1 | Lisanne Wijnands | |
Femke van Genderen | Secretariaat 2 | 16.45 | 20.00 | 1 | Nina Verheijen | |
Rebekka Bout | Secretariaat 3 | 16.45 | 20.00 | 1 | Rebekka Bout | |
Femke Brunner | Schrijven Ring 1 jury C | 15.45 | 20.00 | 1 | Fam Brunner | |
Nina Verheijen | Schrijven Ring 1 jury H | 15.45 | 20.00 | 1 | Nina Verheijen | |
Maja Stomberg | Bar | 16.45 | 20.00 | 0 | Niet gekomen zonder afmelding | |
Yvonne Kroot | EHBO/Ringmeester | 16.45 | 20.00 | 1 | Donna de Koning | |
Hugo Lambooy | Allround & Toezichthouder/Jury | 16.45 | 20.00 | 1 | Jeanette van Doorn | |
Ineke Zwart | Federatie vertegenwoordiger | 16.45 | 20.00 | 1 | Fam Brunner | |
Vrijdagavond | ||||||
Fam Zwanenberg | Wedstrijd klaarmaken | 2 | 0,5 | Nikai Zwanenberg | ||
Fam Zwanenberg | Wedstrijd klaarmaken | 2 | 0,5 | Luka Zwanenberg | ||
19 juni - Koudbloeden en Barokke paarden wedstrijd
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Merel Groen | Organisatie | x | x | 1 | Merel Groen | |
Blok 1 | ||||||
Merel Groen | Secretariaat 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Merel Groen | |
Jasmine Uytdewilligen | Secretariaat 2 | 09.15 | 12.00 | 0.5 | Jasmine Uytdewilligen | |
Jeanine Schoondermark | Schrijven jury ring 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Merel Groen | |
Simone Stoop | Bar | 07.45 | 12.00 | 1 | Gwenn Stoop | |
Bertine vd Meijden | Ringmeester | 07.45 | 12.00 | 1 | Ronella van den Meijden | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Willeke van Staveren | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Willeke van Staveren | |
Blok 2 | ||||||
Jeanine Smits | Secretariaat 2 | 11.15 | 15.00 | 1 | Emily Smits | |
Chantal Steenis | Secretariaat 2 | 11.45 | 16.00 | 1 | Chantal Steenis | |
Naomi Hendriks van Warbij | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Naomi Hendriks van Warbij | |
Janet Rozer | Bar | 11.45 | 16.00 | 1 | Janet Rozer | |
Huub van Geffen | Ringmeester | 11.45 | 16.00 | 1 | Huub van Geffen | |
Blok 3 alleen bij veel starts | ||||||
Merel Groen | Secretariaat 1 | 15.00 | 20.00 | 1 | Merel Groen | |
Karin Vugts | Secretariaat 2 | 15.45 | 20.00 | 1 | Karin Vugts | |
Annet Bout | Schrijven jury ring 1 | 15.45 | 20.00 | 1 | Rebekka Bout | |
Lars Kohlen | Bar | 15.45 | 20.00 | 1 | Bregje Kohlen | |
Rebekka Bout | Ringmeester | Ca. 17.00 | 20.00 | 1 | Rebekka Bout | |
26 juni - Onderlinge SummerCup
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen van den Oord | Organisatie | x | x | 1 | Marleen van den Oord | |
Blok 1 | ||||||
chantal steenis | Secretariaat 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | chantal steenis | |
Josephine Vervoorn | Secretariaat 2 | 07.45 | 12.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Marthe Vervoorn | Schrijven jury ring 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Maartje vd Oord | Bar | 07.45 | 12.00 | 1 | Mickey vd Oord | |
Thea Vervoorn | EHBO | 07.45 | 12.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Manon vd Horst | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Manon vd Horst | |
Blok 2 | ||||||
Ineke Zwart | Secretariaat 1 | 11.45 | 16.00 | 0,5 | Lisa Vaskovisch | |
Jeanine smits | Secretariaat 2 | 11.45 | 16.00 | 1 | Emily Smits | |
Roosmarijn Groeneveld | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Roosmarijn Groeneveld | |
Birgit Brinksma | Bar | 11.45 | 16.00 | 1 | Birgit Brinksma | |
Karen Dobbe | EHBO | 11.45 | 16.00 | 1 | Kim Dobbe | |
11 juli - KNHS Wedstrijd paarden en pony's dressuur
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Lisanne Wijnands | Organisatie | x | x | 1 | Lisanne Wijnands | |
Blok 1 | ||||||
Lisanne Wijnands | Secretariaat 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Lisanne Wijnands | |
Annika Kerkhof | Secretariaat 2 | 07.45 | 12.00 | 1 | Annika Kerkhof | |
Margret Goesten | Schrijven jury ring 1 | 07.45 | 12.38 | 1 | Femke Goesten | |
Jan Kerkhof | Bar | 07.45 | 12.00 | 1 | Annika Kerkhof | |
Ellen vd Oord | EHBO | 07.45 | 12.00 | 1 | Ellen vd Oord | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Willeke van Staveren | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Willeke van Staveren | |
Blok 2 | ||||||
Nina Verheijen | Secretariaat 1 | 11.45 | 15.00 | 1 | Nina Verheijen | |
Femke van Genderen | Secretariaat 2 | 11.45 | 15.00 | 1 | Nina Verheijen | |
Zoe v Tiel | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 14.30 | 0,5 | Zoe v Tiel | |
Natascha Merkx | Schrijven jury ring 1 | 14.30 | 17.15 | 0,5 | Natascha Merkx | |
Birgit Brinksma | Bar | 11.45 | 15.00 | 1 | Birgit Brinksma | |
Bettina Krol | EHBO | 11.45 | 15.00 | 1 | Bettina Krol | |
EXTRA ring 2 | ||||||
Karin Vugts | Schrijven jury ring 2 | 12.45 | 16.30 | 1 | Karin Vugts | |
Blok 3 alleen bij veel starts | ||||||
Jolanda v Drunen | Secretariaat 1 | 14.45 | 18.00 | 1 | Jolanda v Drunen | |
Jasmine | Secretariaat 2 | 14.45 | 18.00 | 1 | Jasmine van Es | |
Mickey | Bar | 14.45 | 18.00 | 1 | Mickey vd Oord | |
Maartje | EHBO/Ringmeester | 14.45 | 18.00 | 1 | Mickey vd Oord | |
18 juli - Onderlinge SummerCup
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen van den Oord | Organisatie | x | x | 1 | Fam vd Oord | |
Blok 1 | ||||||
Bettina Krol | Secretariaat 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Bettina Krol | |
Cristina van Alphen | Secretariaat 2 | 07.45 | 12.00 | 1 | Cristina van Alphen | |
Noraly van Hemert | Schrijven jury ring 1 | 07.45 | 12.00 | 1 | Noraly van Hemert | |
Mickey vd Oord | Bar | 07.45 | 12.00 | 1 | Mickey vd Oord | |
Maartje vd Oord | EHBO | 07.45 | 12.00 | 1 | Femke van Loon | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Manon vd Horst | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Manon vd Horst | |
Blok 2 | ||||||
Jolanda v Drunen | Secretariaat 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Jolanda v Drunen | |
Luka Zwanenberg | Secretariaat 2 | 11.45 | 16.00 | 1 | Luka Zwanenberg | |
Tessa Vogelsang | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Tessa Vogelsang | |
Birgit Brinksma | Bar | 11.45 | 16.00 | 1 | Birgit Brinksma | |
Karen Dobbe | EHBO | 11.45 | 16.00 | 1 | Kim Dobbe | |
28 augustus - Bommelerwaardse Paardendag & KNHS Wedstrijd paarden en pony's dressuur
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Lisanne Wijnands | Organisatie | x | x | 3 | Lisanne Wijnands | |
Marleen vd Oord | Organisatie | x | x | 3 | Fam vd Oord | |
Dressuur - ochtend | ||||||
Lisanne Wijnands | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 8.00 | x | |||
Jasmine v es | Secretariaat 2 | 8.00 | 1 | Jasmine van Es | ||
Nikai Zwanenberg | Secretariaat 3 | 8.00 | 1 | Nikai Zwanenberg | ||
Barbara Vereecken | Schrijven jury ring 1 | 10.30 | 1 | Alwyn Vereecken | ||
Myrthe van Empel | Schrijven jury ring 2 | 8.00 | 1 | Myrthe van Empel | ||
Natascha Merkx | Schrijven jury ring 3 | 8.00 | 1 | Natascha Merkx | ||
Marieke Schmits | Schrijven jury ring 4 | 8.00 | 1 | Fam Schmits | ||
Karlijn Schmits | Coupon ophalen | 8.45 | 1 | Fam Schmits | ||
iva van den Boogaard | Coupon ophalen | 8.45 | 1 | Iva van den Bogaard | ||
Mascha van Seters | Bar | 8.00 | 1 | Tessa Vogelsang | ||
vader Cristina van Alphen | Ringmeester | 8.30 | 13.50 | 1,5 | Cristina van Alphen | |
Tessa Vogelsang | Ringmeester | 8.30 | 1 | Tessa Vogelsang | ||
Springen - middag | ||||||
Lisanne Wijnands/Lizzy van Zon | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 12.00 | x | |||
Cristina van Alphen | Secretariaat 2 | 12.00 | 1,5 | Cristina van Alphen | ||
Alwyn Vereecken | Omroeper | Middag | 1 | Alwyn Vereecken | ||
Jasmine | Parcoursbouwer | 12.00 | 1 | Jasmine van Es | ||
Annelies van Zon | Bar | 12.00 | 1 | Lizzy van Zon | ||
Jolanda van Drunen | EHBO | 13.30 | 1 | Jolanda van Drunen | ||
Lizzy van Zon | Overall | 1 | Lizzy van Zon | |||
Parcoursbouwen donderdag en vrijdag | ||||||
Henny van Beers | Paroursbouwen | 3 | Jolie van Gulik | |||
Herman van Hemert | Paroursbouwen | 3 | Noraly van Hemert | |||
Myrthe van Empel | Bakrand schoonmaken | 1 | Myrthe van Empel |
Clubkampioenschappen 17&18 september
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen | Organisatie | x | x | 1 | Fam vd Oord | |
VRIJDAG - springen | ||||||
Lynn v. Wieringen | Bar | 17.30 | 21.30 | 1 | Lynn van Wieringen | |
Marjolein Menheere | Secretariaat | 17.30 | ±20.00 | 0,5 | Fam Gorgels | |
ZATERDAG - dressuur | Blok 1 | |||||
Evy van Tiel | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 08.00 | 12.00 | 1 | Evy van Tiel | |
Zoe van Tiel | Secretariaat 2 | 08.00 | 12.00 | 1 | Zoe van Tiel | |
Roosmarijn Groeneveld | Schrijven jury ring 1 | 08.00 | 12.00 | 1 | Roosmarijn Groeneveld | |
Willeke van Staveren | Bar | 08.00 | 12.00 | 1 | Willeke van Staveren | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Angela Mulders | Bar | 10.00 | 17.00 | 2 | Djoni Mulders | |
ZATERDAG - dressuur + overkampen | Blok 2 | |||||
Evy van Tiel | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 12.00 | 17.00 | 1 | Evy van Tiel | |
Ellen Luijks | Schrijven jury ring 1 | 12.00 | 13.45 | 0,5 | Ellen Luijks | |
Ellen Luijks | helpen waar nodig + huldiging klaarzetten | 13.45 | 16.00 | 0,5 | Ellen Luijks | |
Tessa Vogelsang | Schrijven jury A overkampen | Niet gekomen en niet afgemeld | ||||
Femke van Genderen | Schrijven overkampen | 14.45 | 17.00 | 0,5 | Fam van Genderen | |
Margreet vd W. | Schrijven jury H overkampen | 14.45 | 17.00 | 0,5 | Maud van der Heiden | |
Eric van Ooijen | Bar | 12.00 | 18.00 | 1,5 | Sahre van Ooijen | |
Luuk Schmits | EHBO | 12.00 | 17.00 | 1 | Karlijn Schmits | |
26 september - KNHS Wedstrijd paarden en pony's dressuur
Korte wedstrijd ivm weinig inschrijvingen en jury tekort.
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen van den Oord | Organisatie | x | x | 1 | Fam vd Oord | |
Blok 1 | ||||||
Jolanda v Drunen | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 08.00 | 14.00 | 1,5 | Fam van Drunen/Kremers | |
Manon vd Horst | Secretariaat 2 | 08.30 | 13.00 | 1 | Manon vd Horst | |
Femke Herwijnen | Schrijven jury ring 1 | 08.30 | 13.30 | 1 | Fam vd Heuvel | |
Brigit Brinksma | Bar | 08.00 | 12.00 | 1 | Brigit Brinksma | |
Lynn van Wieringen | Bar | 11.30 | 14.00 | 0,5 | Lynn van Wieringen | |
16 oktober - KNHS Wedstrijd paarden en pony's
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen | Organisatie | x | x | 1 | Fam vd Oord | |
Blok 1 | ||||||
Jolanda van Drunen (BHV) | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 8.00 | 12.00 | 1 | Iris Kremers | |
Annika Kerkhof | Secretariaat 2 | 8.00 | 12.00 | 1 | Annika Kerkhof | |
Myrthe v Empel | Schrijven jury ring 1 | 8.00 | 12.00 | 1 | Myrthe van Empel | |
Jan Kerkhof | Bar | 8.00 | 12.00 | 1 | Annika Kerkhof | |
Cindy van den Heuvel | EHBO | 8.00 | 12.00 | 1 | Cindy van den Heuvel | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Gaby van Hal | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Suze Verzeijl | |
Blok 2 | ||||||
Femke Brunner | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 11.45 | 16.00 | 1 | Fam vd Heuvel | |
Tessa Vogelsang | Secretariaat 2 | 11.45 | 16.00 | 1 | Tessa Vogelsang | |
Ellen Luijks | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Joanna Luijks | |
Daphne van Rheen | Bar | 11.45 | 16.00 | 1 | Kyra van Rheen | |
blok 3 | ||||||
Femke Herwijnen | Secretariaat 1/Wedstrijd verantwoordelijke | 15.45 | 20.00 | 1 | Fam vd Heuvel | |
Ellen Luijks | Schrijven jury ring 1 | 15.45 | 20.00 | 1 | Joanna Luijks | |
Jan Luijks | Bar | 15.45 | 20.00 | 1 | Joanna Luijks | |
Cindy vd Heuvel | EHBO/Ringmeester | 19.00 | 21.00 | 0,5 | Cindy vd Heuvel | |
Femke Herwijnen | Secretariaat | 20.00 | 22.00 | 0,5 | Fam vd Heuvel | |
Marleen | Secretariaat | 20.00 | 22.00 | 0,5 | Fam vd Oord | |
6 november - KNHS Wedstrijd paarden en pony's
AFGELAST -Afgelast- ivm fout KNHS. AFGELAST
Er worden geen kruisjes vergeven.
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Wedstrijdcommissie | Organisatie | x | x | |||
Blok 1 | ||||||
Wedstrijdorganisatie | Opstarten wedstrijd | |||||
Wedstrijdorganisatie | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 08.45 | 12.00 | |||
Marthe vervoorn | Secretariaat 2 | 08.45 | 12.00 | |||
Rianne van Utrecht | Schrijven jury ring 1 | 08.45 | 12.00 | |||
Thea Vervoorn | Bar | 08.45 | 12.00 | |||
X | EHBO | 08.45 | 12.00 | |||
EXTRA tijdens lunch | ||||||
X | Bar | 10.00 | 14.00 | |||
Blok 2 | ||||||
Wedstrijdorganisatie | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 11.45 | 16.00 | |||
X | Secretariaat 2 | 11.45 | 16.00 | |||
Natascha Merkx | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | |||
X | Bar | 11.45 | 16.00 | |||
X | EHBO | 11.45 | 16.00 | |||
Blok 3 alleen bij veel starts | ||||||
Wedstrijdorganisatie | Secretariaat 1/Wedstrijd verantwoordelijke | 15.45 | 20.00 | |||
X | Secretariaat 2 | 15.45 | 20.00 | |||
X | Schrijven jury ring 1 | 15.45 | 20.00 | |||
X | Bar | 15.45 | 20.00 | |||
X | EHBO/Ringmeester | 15.45 | 20.00 | |||
Bestuur | Afsluiten wedstrijd door bestuur | |||||
Opgeven door middel van een reactie hieronder. |
13 november - Friezen dressuur paard (selectie)
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor (zelf invullen) |
---|---|---|---|---|---|---|
Merel Groen | Organisatie | x | x | 1 | Merel Groen | |
Blok 1 08.00-12.30 L2+M2 | ||||||
Merel Groen (EHBO) | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 08.00 | 13.00 | 1 | Merel Groen | |
Iva van den Bogaard | Secretariaat 2 | 08.00 | 13.30 | 1 | Iva van den Bogaard | |
Margreet van der Waal | Schrijven jury ring 1 | 08.00 | 12.30 | 1 | Maud van der Heiden | |
Cecile Bouwman | Bar | 08.00 | 12.30 | 1 | Cecile Bouwman | |
Dewi de Gier | Ringmeester | 08.00 | 12.30 | 1 | Dewi de Gier | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Daphne Boinck | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Kyra van Rheen | |
Blok 2 12.15-16.45 B+L1 | ||||||
Jolanda van Drunen (BHV) | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 13.00 | 17.00 | 1 | Fam van Drunen | |
Natascha Merkx | Secretariaat 2 | 13.30 | 18.00 | 1 | Natascha Merkx | |
Jury eigen schrijfster | Schrijven jury ring 1 | 12.15 | 16.45 | 1 | x | |
Cecile bouwman | Bar | 12.15 | 16.45 | 1 | Cecile Bouwman | |
Rianne van Utrecht | Ringmeester | 12.15 | 16.45 | 1 | Manon van Utrecht | |
Blok 3 16.30-21.30 M1+Z1+Z2+ZZL | ||||||
Merel Groen (EHBO) | Secretariaat 1/Wedstrijd verantwoordelijke | 18.00 | 21.30 | 1 | Merel Groen | |
Femke van Genderen | Secretariaat 2 | 16.30 | 21.30 | 1 | Fam van Genderen | |
Karin vugts | Schrijven jury ring 1 | 16.30 | 21.00 | 1 | Fam Vugts | |
Eric van Ooijen | Bar | 16.30 | 21.30 | 1 | Sahre van Ooijen | |
Sahre van Ooijen | Bar | 17.30 | 21.30 | 1 | Sahre van Ooijen |
27 november - Onderlinge wedstrijd
Kruisjes zijn verwerkt, bij vragen graag mailen naar info@gelderseboys.nl
Naam vrijwilliger | Taak | Van | Tot | Aantal uur | Aantal kruisjes | Kruisjes zijn voor |
---|---|---|---|---|---|---|
Marleen en Femke | Organisatie | x | x | 1 | Fam vd Oord | |
Blok 1 | ||||||
Jolanda v Drunen (BHV) | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 08.45 | 12.00 | 1 | Jolanda van Drunen | |
Marthe Vervoorn | Schrijven jury ring 1 | 08.45 | 12.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Thea Vervoorn | Bar | 08.45 | 12.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
EXTRA tijdens lunch | ||||||
Josephine vervoorn | Bar | 10.00 | 14.00 | 1 | Fam Vervoorn | |
Blok 2 | ||||||
Kim Dobbe | Secretariaat 1 / Wedstrijd verantwoordelijke | 11.45 | 16.00 | 1 | Kim Dobbe | |
Ilse Donders | Schrijven jury ring 1 | 11.45 | 16.00 | 1 | Fam Donders | |
kim wamel | Bar | 11.45 | 16.00 | 1 | Kim Dobbe | |
Gaby Hal | EHBO | 11.45 | 16.00 | 1 | Suze Verzeijl | |
Blok 3 alleen bij veel starts | ||||||
Femke en Marleen | Secretariaat 1/Wedstrijd verantwoordelijke | 15.45 | 20.00 | 1 | Fam Brunner | |
Caroline | Bar | 15.45 | einde springen | 1 | ||
Lianne | EHBO | 15.45 | einde springen | 1 | Anne van Schaik | |
19 december - KNHS Wedstrijd paarden en pony's
Afgelast ivm coronamaatregelen